Jestem rekomendowanym fotografem Google Street View. Gwarantuje to, że wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia sferyczne spełniają wymogi dotyczące jakości, łączenia oraz odpowiedniości określone przez Google.

 

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Niezwykle atrakcyjny i nowoczesny efekt Państwa wizerunku tworzy interaktywna panorama przestrzenna. Odnosimy niemal realistyczne wrażenie przebywania w centrum prezentowanego miejsca z możliwością rozglądania się dookoła (360 stopni) oraz do góry i na dół (180 stopni). Mamy również możliwość przybliżenia interesujących nas szczegółów.

Taka forma fotografii pozwala na dynamiczne zaprezentowanie Państwa oferty.
Skierowana jest m. in. do hoteli, pensjonatów, sklepów, restauracji, developerów, galerii, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, spa – a więc wszędzie tam gdzie wymagający dziś Klient chce jak najwięcej wiedzieć o poszukiwanym miejscu.
Panoramy wykonujemy profesjonalnym sprzętem (lustrzanka), zapewniając wysoką jakość usługi i realizując Państwa pomysły i oczekiwania (plik końcowy min 8000x4000px).

Wirtualne spacery to multimedialne prezentacje zbudowane na bazie panoram sferycznych. Pojedyncza panorama powstaje przez wykonanie serii zdjęć wokół ustalonego punktu i nałożenie ich na sferę – dzięki temu umożliwia rozglądanie się we wszystkich kierunkach i przybliżanie szczegółów.
Połączone panoramy tworzą wirtualny spacer. Spacer można wzbogacić o elementy dodatkowe, np zdjęcia, filmy, mapka, pomoc, informacje. 

Panoramy wyświetlane są na wszystkich urządzeniach stacjonarnych (komputerach) i mobilnych (tablet, smartfon) jak również przez gogle VR.
Wirtualny spacer można zakodować w html celem zamieszczenia go bezpośrednio na stronie www. Mogą to być np samoobracające się zdjęcia lub z dodatkowymi zdjęciami.

Przykłady Panoram sferycznych 

 Zamek w Czersku: 

Panorama zapisana w html i umieszczona na własnym serwerze (samoobracająca)

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

 

 

 

Zobacz inne panoramy w Mapach Google:

(klikając na zdjęcie zobaczysz panoramę sferyczną w Mapach Google)

 Przykład panoramy sferycznej wykonanej w Hotelu – Pokój + Łazienka
 

 
 

Wirtualny spacer Google Street View

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w POLITYCE PRYWATNOŚCI. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
Wszystkie zdjęcia, panoramy, obiekty stanowią własność Bogdan Szymczak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie w całości lub w częściach, bez zgody autora zabronione. Copyright © 2018. Bogdan Szymczak All Rights Reserved.